awarded etwinning school labelAl enkele schooljaren lopen er op onze school verschillende eTwinningprojecten, waarbij leerlingen van onze school voor wetenschappelijke opdrachten digitaal samenwerken met leeftijdsgenoten uit Europese partnerscholen.

Recent ontvingen we het nieuws dat onze school omwille van de vele eTwinninginititieven voortaan deel uitmaakt van de elitegroep van Europese eTwinningscholen. De Bron ontvangt daarom het label ‘eTwinningschool 2017-2018’.

Bovendien werd in april 2018 het eTwinningproject ‘See you in space’ van de leerlingen van 3WET van vorig schooljaar bekroond met de Europese ‘Maria Sklodowska Curie Prize’. Een terechte beloning voor het harde werk van onze leerlingen en leerkrachten!

Tijdens de prijsuitreiking op vrijdag 18 mei 2018 ontvangen alle betrokken leerlingen een certificaat; voor de school is er een officieel plakkaat dat een plaatsje zal krijgen in de inkomhal.

Wie meer wil weten over onze internationale projecten, kan hier terecht.